All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1530 Products.
2mm thickness flexible LED Transparent Film Screel P10 DC5V WE2121RGB 16bit
| Pixel Style: | P6 |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Module Weight: | 4Kg/㎡ |
Easy Installation LED Transparent Film Screen P10 DC5V WE2121RGB 16bit
| Work Volt: | DC5V |
|---|---|
| Luminous Flux: | Customizable |
| Module Size: | 240*960 |
Customized LED Transparent Film Screen for Advertising Video Wall P6DC5V WE1314RGB 16bit
| Media: | Datasheet, Photo, EDA/CAD Models, Other |
|---|---|
| Work Volt: | DC5V |
| Contrast Ratio: | High |
Customized LED Transparent Film Screen High Resolution P6 DC5V WE1314 RGB For Advertising Video Wall
| Ip Rating: | IP64 |
|---|---|
| Media: | Datasheet, Photo, EDA/CAD Models, Other |
| Work Volt: | DC5V |
P6 DC5V WE1314 RGB 16bit LED Transparent Film Screen for Advertising Video Wall Display
| Ip Rating: | IP64 |
|---|---|
| Media: | Datasheet, Photo, EDA/CAD Models, Other |
| Work Volt: | DC5V |
12w DMX512 color ip65 waterproof outdoor decorative led light strip
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Ip Grade: | IP6 |
| Working Time: | 30000H |
Miracle Bean IP65 High brightness high quality 12w RGB outdoor LED Linear Lighting Strips
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean high quality DMX512 ip65 waterproof color outdoor LED linear lights
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean high quality DMX512 ip65 waterproof color outdoor LED linear lights
| Working Time: | 30000H |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP67 Protection Class LED Mesh Screen Video Wall for Building Decoration and Advertising
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |

