All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1530 Products.
IP67 Waterproof Led Power Supply 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W Outdoor Led Driver
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Items Name: | Power Supply |
Linear Led Light Bar 12w DC24V RGB LED Linear Lighting Strips Outdoor Building Facade
| Beam Angle: | 160 |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Ip65 Led Flood Light Led Circular Spotlight Led Lamp 9w Outdoor Lighting Led Smd Flood Light
| Beam Angle: | 10°15°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 9W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
led floodlight outdoor 9w Outdoor Led Flood Light Waterproof IP65 For Building
| Beam Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 9W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
hot sale IP65 3W waterproof round ground buried lamp in LED underground lights
| Power: | 3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Aluminum |
Led Spot Lights IP65 18W DC24V Decorative LED Lights Round Ground Buried Lamp 2 Years Warranty
| Power: | 18W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Aluminum |
Led Spot Lights Outdoor Recessed Paving Lamp 24v 1w IP65 Waterproof Round Ground Buried Lamp
| Power: | 1W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Aluminum |
Outdoor Wall Lights 18w 24w 36w Led Light Bars Waterproof Led Wall Washer Linear Led Lighting
| Light Source: | 3in1 SMD5050 |
|---|---|
| Power: | 18W,24W,36W,48W,72W |
| Work Temper: | -40℃-60℃ |
High Brightness Led Flexible Strip Light Neon Sign DC12V 10W / M RGB DC512
| Name: | Led Strip Light |
|---|---|
| Color: | Singlecolor |
| Power: | 10W/m |
Waterproof IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB Outdoor Flexible LED Net Screen
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Application: | Mesh Led Display For Building, Building Media Decoration |

