All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led module ] Match 1530 Products.
Outdoor Flexible LED Net Screen Waterproof IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Application: | Mesh Led Display For Building, Building Media Decoration |
Dimmable 24V RGBW LED Eaves Lights The Perfect Outdoor Christmas Lighting Solution
| Lifespan: | 30,000 Hours |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Dimmable: | Yes |
20mm RGBW LED Eaves Light for Outdoor Christmas and Halloween Decorations 30000 Hours Lifespan
| Luminous Flux: | 12lm |
|---|---|
| Color: | RGBw |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
Outdoor Flood Light 3w 6w Multiple Beam Angles Waterproof IP65 Garden Outdoor Led Spotlight
| Beam Angle: | 5°10°15°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 3W/6W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
IP65 Linear Led Light Fixture 1000mm 12W DC24V Single Color For Outdoor Building Lighting
| Beam Angle: | 160 |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Aluminum Outdoor LED Flood Lights 12 Watt White Jade Square Waterproof IP65
| Beam Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
High-Power 20w Single Color IP65 Outdoor Led Spotlight With Multiple Beam Angles
| Beam Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 20W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Waterproof LED Outdoor Floodlight 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w 200w 300w 400w Rgb Led Flood Lights
| Beam Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
DC12V Silicon Flexible LED Neon Strip 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds
| Application: | LANDSCAPE, Neon Signs/decorative |
|---|---|
| IP Rating: | IP65 |
| Color: | White, Blue, Yellow, Red, Orange, Green, Purple Etc. |
12V 6X12mm Silicone LED Neon Rope Light IP67 Flexible SMD 2835 LED Strip
| Light Color: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Size: | 6*12mm |

