All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Waterproof LED Power Supply 12v 24v
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
Flexible Transparent Glass LED Screen Wall Indoor Advertising Transparent LED Window Display
| Brightness: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V-240V/220V |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Waterproof LED Power Supply 12v 24v
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
IP67 Waterproof Outdoor LED Power Supply 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
IP67 Waterproof Outdoor LED Power Supply 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w for LED Driver
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Waterproof IP LED Power Supply with 12V/24V Output for Various Applications
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
Dimmable Christmas LED Eave Lights for Outdoor Decoration 12V 0.4W 20mm IP67 Waterproof
| Certification: | CE |
|---|---|
| Lifespan: | 30,000 Hours |
| Material: | PC Shell+Glue |
IP67 Waterproof DC24V 1.5W LED Eave Lights For Outdoor Decoration With Colorful RGBW Lighting
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
IP67 Waterproof DC24V 1.5W LED Eave Lights With Colorful RGBW Lighting For Outdoor
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Single Color 9mm LED Exposed Light String with Waterproof IP65 12V
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Products: | 0.2W 2525 LED Module Light |
| Light Diameter: | 9mm |

