All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
Outdoor Waterproof LED Power Supply 24 - 300w 12-24v LED Driver
| Model Number: | XH-300W-B |
|---|---|
| Dimension: | 275*76*38mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
12v / 24v IP68 LED Driver Outdoor Waterproof LED Power Supply
| Model Number: | XH-400W-B |
|---|---|
| Dimension: | 275*76*38mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
480*960mm LED Transparent Film Screen 50000H Waterproof For Indoor Outdoor Window
| Brightness: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V-240V/220V |
IP64 Flexible Transparent LED Film Outdoor Transparent LED Screen For Buildings
| Brightness: | 1200nits |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Cabinet Size: | Customized |
Super Slim Led Screen PCB Board Flexible Transparent Film P20 Advertising Led Display Easy Installation
| Brightness: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V-240V/220V |
Flexible Transparent Glass LED Screen Wall Indoor Advertising Transparent LED Window Display
| Brightness: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V-240V/220V |
Indoor / Outdoor 1W DC12V RGBW 30mm LED Point Light Source Waterproof LED Module
| Item: | LED Smart Light |
|---|---|
| Product Name: | XH-H3003P12 V4.0 |
| Color: | RGBW |
Miracle Bean Single Color 9mm Blue Smd5050 Waterproof LED Pixel Light For Outdoor Decorative Display
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
|---|---|
| Usage: | Led Pixel Light |
| Shape: | Round |
DC12V 0.2W Waterproof IP67 Single Color 9mm LED Exposed Light String For Outdoor Lights
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Products: | 0.2W 2525 LED Module Light |
| Light Diameter: | 9mm |
XH-MD1201MB12 outdoor and waterproof square led pixel 12v0.3w5.0gIP67
| Control: | MB |
|---|---|
| Software: | LED Edit, Madrix,etc |
| Working Voltage: | 0.3w |

