All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
UL Certified LED Eave Lights With 120 Deg Lighting Angle For Outdoor Decoration
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Beam Angle: | 160 Degrees |
| Diameter: | 20mm |
DC5V Voltage P10 LED Transparent Film Screen for Indoor Glass Shopping Mall Video Wall
| Item: | LED Transparent Screen |
|---|---|
| Product Model: | XH-JHP-P10 |
| Size: | 240*960mm |
Stadium-Ready RGBW LED Point Light Source for Outdoor Lighting DMX 512 Control and Waterproof
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Type: | LED |
Outdoor Brightness IP67 SMD5050 Mini LED Module for Decoration 12V LED Module
| Luminous Flux: | 80LM |
|---|---|
| Lighting Angle: | 160° |
| Voltage: | DC12V |
LED Driver Transformer Lighting Driver Switching Power Supply Ip67 Ac100-260V 60w 100w 200w with High Power
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
12V/24V Lightweight Led Driver 100W 200W 300W 400W 600W Switching Power Supply
| Housing Materials: | Aluminum |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40°C To +60°C |
| Standard: | CE/ROHS |
IP65 Rainproof Waterproof Light Driver Bench Transformers Switching 220V-24V Led Power Supply
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Customized LED Strip 5050 12V/24V 60 Leds Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible LED Light Strip Decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
3 Led Modules Light IP67 New Style SMD2835 Injection Modul for Sign Letter
| Unit: | 20pcs/unit |
|---|---|
| Product Type: | Samsung Led Module |
| Viewing Ang: | 160° |
LED Light Strips Smart Flexible 12V LED Lights Kits For Bedroom Ceiling Led Rigid Strip
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |

