All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ rgb led ] Match 2423 Products.
Outdoor strip Light Manufacturer Led Strip Lights Waterproof IP67 3000k/4000k/6500k Cob Led Strip
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Ultra Thin 5v 12v 24v 48v 36w 60w 100w 150w 200w 300w 400w Constant Voltage AC DC Led Switching Power Supply
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
High Quality LED Driver Slim Switching Mode Power Supply LED Transformer for Module Industrial Lighting
| Over Voltage Protection: | Yes |
|---|---|
| Keywords: | Waterproof LED Power Supply 12V 400W |
| Input: | AC90-265V |
Ultra Slim LED Power Supply CE RoHS Approved 12V 24V Constant Voltage Driver Adapter for Outdoor LED Module Strips Light
| Over Voltage Protection: | Yes |
|---|---|
| Keywords: | Waterproof LED Power Supply 12V 400W |
| Input: | AC90-265V |
SMD2835 IP68 Waterproof High-Lumen LED Light Module long lifespan for landscape lighting and equipment backlighting
| Tem: | LED Module |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial Lighting
| Size: | 225mm*53mm*19mm |
|---|---|
| Operating Temperature: | -20°C To +60°C |
| Safety Standards: | CE, RoHS |
Customized Flexible Neon LED Light Strip Indoor Ceiling Landscape Application Various Colors Built-in Silicone
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Green 30mm IP67 6 Led Pixel String Lights DC24V 0.6W With Taiwan Epistar
| Volt: | 24V |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| IP: | 67 |
DC 5V 60 W 330mA Constant Voltage LED Power Supply with 2 YEAR Warranty
| Packaging Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
25A 300W Constant Voltage LED Power Supply With CE ROHS Certificates
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Rate Power: | 300W |

