All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1101 Products.
Wholesale Waterproof Ip67 LED Power Supply DC36V 120W Led Driver for Industrial Applications
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
LED Driver 36V 100W LED Power Supply Waterproof IP67 LED Transformer for LED Tape LED Strip Indoor Outdoor
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
IP67 Waterproof LED Power Supply 24V 36V 48V W 350W 500W LED Driver for Outdoor Strip Sign Landscape Lighting
| Model Number: | XH-350W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 110-265V |
12V 40 Watt Waterproof LED Power Supply
| Material: | Aluminum Alloy Shell |
|---|---|
| Protection: | Waterproof IP67 |
| Warranty: | 2 Years |
IP67 Waterproof Outdoor LED Power Supply 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
250W High Power Waterproof Aluminum 24V Led Power Supply Outdoor Indoor for Street Lighting
| Product Size: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 10A |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
250W Waterproof Aluminum High Efficiency 36V Led Power Supply for LED Lighting
| Product Size: | 205*69*43mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 7A |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
IP67 Waterproof Input 230VAC Switching Power Supply Output 12V/24V/48V 250W LED Power Supply
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
High Efficiency Waterproof LED Power Supply , 24 V 8.3A 200W Waterproof LED Driver
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |
IP65 Rainproof Waterproof Light Driver Bench Transformers Switching 220V-24V Led Power Supply
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |

