All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1101 Products.
Constant Voltage Outdoor Waterproof LED Power Supply DC 12V 200W
| Working Temp: | -30℃--+50℃ |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Color: | Grey |
IP67 Waterproof Outdoor LED Power Supply 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w for LED Driver
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
Waterproof IP LED Power Supply with 12V/24V Output for Various Applications
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
Outdoor Waterproof Renovation Slim LED Power Supply Indoor 800W LED Strips Signage Lightbox Driver 24V Switching Power Supply
| Service: | ODM&OEM |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40℃~+85℃ |
| Product Size: | 265*120*56mm |
100W 120W 150W 200W 12V Led Power Supply Ip67 Waterproof Led Driver For Led Light
| Model Number: | XH-200W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V/36V |
| Input Voltage: | 170-265V |
Factory DC36V 120W 250W Led Switching Power Supply for Led Light Strip 36v Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Model Number: | XH-250W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 170-265V |
IP67 Waterproof Input 110V-265V Output 36V 250W 500W 650W 800W LED Power Supply for Led Light or Led Strip
| Model Number: | XH-650W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 110-265V |
Constant Voltage Waterproof LED Power Supply
| Packaging Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Voltage Inverter AC TO DC Waterproof LED Power Supply 80Watt 6.6A IP67
| Packaging Details: | 45*24*20cm/20pcs G.W.:14kgs N.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
DC24V 100 W 8.3A Waterproof LED Power Supply With Ground Wire IP67
| Packaging Details: | 45*32*20CM/20PCS G.W:18KGS N.W.:17KGS |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

