All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1101 Products.
33.3A Switching Power Supply AC To DC12V Led Driver Transformer 400W Rainproof LED Power Supply
| Input: | AC220-240V |
|---|---|
| Certifications: | CE, RoHS |
| Color: | Dark Grey |
High Reliability Waterproof LED Power Supply IP67 20 watt CE ROHS
| Packaging Details: | 475*250*145mm/100pcs G.W.:13kgs |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Wholesale Power Supply Standard Use Wide Voltage Ac 110-240V 650-800W Industrial 24V 36V 48V Led Power Supply
| Model Number: | XH-800W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 110-240V |
Superior Quality High Performance Overvoltage Protection Led Light Switch Power Supply 45V 1000W 1200W 1500W Led Power Supply
| Model Number: | XH-1000W |
|---|---|
| Output Voltage: | 45V |
| Input Voltage: | 180-264V |
20W Constant Current LED Power Supply For CCTV , 2 YEAR’ S Warranty
| Packaging Details: | Paper Box Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
IP65 DC 30V 330mA Emergency Constant Current LED Power Supply 30W / 40W
| Packaging Details: | Paper Box Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
36V 330mA AC DC Constant Current LED Power Supply Driver , Short Circuit Protection
| Packaging Details: | Paper Box Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Dimmable LED Driver , Constant Current LED Power Supply 36V 700mA
| Packaging Details: | Paper Box Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Custom LED Transformer , Constant Current LED Power Supply DC 20V - DC 45V
| Packaging Details: | Paper Box Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Constant Current DC 24V LED Power Supply
| Packaging Details: | Paper Box Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |

