All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1101 Products.
Ultra Slim LED Power Supply CE RoHS Approved 12V 24V Constant Voltage Driver Adapter for Outdoor LED Module Strips Light
| Over Voltage Protection: | Yes |
|---|---|
| Keywords: | Waterproof LED Power Supply 12V 400W |
| Input: | AC90-265V |
High Efficiency 100W 300W 24V Led Driver Led Power Supply IP67 Waterproof for LED Light Source
| Ip Rate: | IP67 |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 232*153*65mm |
25A 300W Constant Voltage LED Power Supply With CE ROHS Certificates
| Protection: | IP67 |
|---|---|
| Material: | Iron Shell |
| Rate Power: | 300W |
LED Switching Power Supply Power Adapters Stable Voltage 12V 24V 36V 48V 350W LED Switching Power Supply
| Ip Class: | IP67/IP65 |
|---|---|
| Items Name: | Led Power Supply |
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
Simplified Lighting Solutions Maintenance-Free Durable Power Supply Reliable LED Lighting for Demanding Environments
| Product Size: | 240*69*43mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 7A |
| Operating Temperature: | -30°C To 70°C |
12V 24V DC LED Power Supply IP67 Transformer LED Driver For Led Light
| Application: | Led Light |
|---|---|
| Output Power: | 200W |
| Keyword: | Led Driver ,led Power Supply |
Led Driver Bench Transformers Switching Smps Manufacturer 24V 12V Led Power Supply
| Input Voltage: | AC 100-240V |
|---|---|
| Application: | LED Strip / CCTV Camera / Industrial |
| Protections: | Short Circuit Overtemp Overload Overvolt |
LED Driver 12V 100W LED Power Supply Waterproof IP67 LED Transformer for LED Tape LED Strip Indoor Outdoor
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |
High Efficiency 120W Waterproof Aluminum 12V Led Power Supply Outdoor Indoor for LED Lighting
| Product Size: | 190*49*34mm |
|---|---|
| Output Ampere: | 10A |
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
Outdoor 400W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67 Waterproof for Decorative Lights
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |

