All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1101 Products.
24v 12v led power supply waterproof led driver 100w 150w 200w 240w 250w 300w 350w 400w
| Output Power: | 300W |
|---|---|
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
| Output Voltage: | 12V/24V |
150W Waterproof LED Power Supply Input Output 12V 24V Single Output Smps
| Output Type: | AC-DC |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V, 24V |
| Output Power: | 150W |
Good Quality Waterproof IP67 Constant Voltage LED Power Supply 12V 100W LED Switching Power Supply
| Input Voltage: | 100-240V AC |
|---|---|
| Dc Voltage: | 12V DC |
| Efficiency: | ≥85% |
waterproof Indoor and Outdoor 300W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67
| Power: | 250W,300w,350W,400W |
|---|---|
| Chip Material: | InGaN,AlGaInP,GaP,Epistar,5050 Rgbw Led |
| Weight: | 1.45kg |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| DC Output Voltage: | 12V |
|---|---|
| Input Voltage: | AC 170-265V |
| Chip Material: | InGaN,AlGaInP,GaP,Epistar,5050 Rgbw Led |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Type: | LED Power Supply |
| Power Dissipation: | 0.72,2w,0.3W,0.24W/led,1.5 |
waterproof Indoor and Outdoor 300W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67 Waterproof for Decorative Lights
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
|---|---|
| Type: | LED Power Supply |
| Storage Temperature(℃): | -40 - 60, |
Led Power Supply With Led Point Light LPV200W 200-240vac Output Voltage 12v 24v 36v 48v 190*49*34mm
| Output Voltage: | 12v 24V 36V 48V |
|---|---|
| Outline Size: | 220*69*34 |
| Work Volt: | DC110V/120V |
Led Power Supply With Led Point Light LPV60W 200-240vac Output Voltage 12v 24v 36v 48v 190*49*34mm
| Power: | 24W,36w,45W,60W |
|---|---|
| Type: | LED Power Supply |
| Input Voltage: | 100V-265V |
Outdoor 200W 12V 24V IP67 Waterproof Led Driver Led Power Supply for Led Light
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Mode: | 200W Waterproof LED Power Supply |
| Protection: | Short Circuit, Overload, Over Voltage |

