All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led power supply ] Match 384 Products.
Permanent Outdoor Gemstone LED Point Light 30mm Outdoor with Aluminum Track IP67 Waterproof Christmas Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
Programmable LED Point Light Source RGB Pixel 12mm IP67 Waterproof DMX LED Point Light for Building Decoration Amusement Park Bridge Landscape Lighting
| Matrial: | PC Shell |
|---|---|
| Display Method: | RGBW/ RGB |
| Ip Rating: | IP67 |
DMX512 Outdoor LED Linear Light DC24V PMMA Diffuser For Building Facade
| Size: | L1000*W28*H26mm |
|---|---|
| Power: | 12W |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
RGB LED Point Light SMD5050 26mm Amusement LED Lamp For Amusement Park Rides
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D26 |
| Light Source: | 5050RGB |
SMD5050 30mm RGB LED Point Light Amusement LED Lamp For Amusement Park Rides
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D30S12 |
| Light Source: | 5050RGB |
IP67 Waterproof DC24V 50MM DMX LED RGB Pixel Lights Programmable Full Color Smart Point Light Outdoor
| Product Nmae: | XH-H5012P24(RGB)-B1a |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
RGB SMD5050 26mm LED Point Light Lamps For Amusement Park Rides
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D26 |
| Light Source: | 5050RGB |
IP67 Waterproof 1.5W RGBW LED Pixel Point Light High Lumen Ferris Wheel Exterior Decoration Lamp
| Lighttype: | Point Light |
|---|---|
| Warrantly: | 3 Years |
| Chip Source: | SMD3535 |
100W Output Power CE ROHS Certification 12V/24V 24W/36W/60W/150W Waterproof AC DC Cabinet IP67 for LED Lighting 110V
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |
High Brightness Landscape Lighting Point Lights for Outdoor 1.5W RGB Christmas 24V Aluminum Channel Profile Track 50mm IP67 Waterproof
| Product Nmae: | XH-H5006P24(RGB) |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |

